Warning: Undefined variable $priority in /data/web/virtuals/246832/virtual/www/subdom/lk/wp-content/plugins/event-organiser/includes/class-eo-theme-compatability.php on line 190

Warning: Undefined variable $priority in /data/web/virtuals/246832/virtual/www/subdom/lk/wp-content/plugins/event-organiser/includes/class-eo-theme-compatability.php on line 213
Regionální dobrovolnické centrum

Události v Dobropoint Česká Lípa

Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje rozšířilo začátkem roku 2021 svou činnost do oblasti Českolipska. V únoru 2021 bylo v České Lípě pro veřejnost otevřeno místo na podporu dobrovolníků, tzv. Dobropoint.

Cílem je podpořit rozvoj dobrovolnické činnosti na Českolipsku, vytvořit síť dobrovolnických organizací, vytvořit jednotný systém poptávky a nabídky v oblasti dobrovolnické činnosti a pomoc s přípravou koordinátorů dobrovolníků.

Zájemcům o dobrovolnictví poradíme, jak a kde se mohou zapojit. Organizacím poskytneme potřebnou podporu propagační formou, formou školení dobrovolníků, zprostředkováním vzdělávacích akcí nebo odborného poradenství v oblasti dobrovolnictví. O aktuálních nabídkách budeme informovat na webových stránkách i na sociálních sítích (Facebook a Instagram). Cílem Dobropointu je rovněž informovat o aktuální situaci v dobrovolnictví na Českolipsku. Jsme otevřeni spolupráci jak s neziskovými organizacemi, tak s příspěvkovými organizacemi i obcemi.

Další informace o Dobropointu si přečtěte na našem webu.

Kontaktní osoba: Kateřina Hejdová

  • Telefon: +420 739 451 372
  • E-mail: dobropoint@adra.cz

Hodiny pro veřejnost: Pátek 9:00 – 11:00; nebo po telefonické domluvě kdykoli.