Aktuality

V únoru začínají Týdny pro neziskový sektor!

Od 1.2. do 11.3. budou probíhat jako každým rokem Týdny pro neziskový sektor (Týnes).  Pro veřejnost jsou připraveny desítky akcí včetně přednášek, představení práce neziskovek, prázdninových dílen pro děti, dnů pro dobrovolnictví nebo koncertu nejen pro dobrovolníky. Akce budou probíhat v Krajské vědecké knihovně v Liberci, v Paláci Liebieg, v ZUŠ Liberec a na TUL.

Kompletní program najdete zde.

Organizátory jsou Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje a Asociace nestátních neziskových organizací

 

Libereckého kraje. Týdny pro neziskový sektor budou zahájeny 1.2. vernisáží výstavy s doprovodným programem Dětského folklórního souboru Jizerka, a to tradičně v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Den předtím  proběhne také tisková konference na Krajském úřadě v Liberci.

V rámci Týnes se také uskuteční Dny dobrovolnictví, jejichž cílem je poukázat na množství organizací, které s dobrovolníky pracují, a představit dobrovolnictví jako cennou a smysluplnou variantu trávení volného času. A jako poděkování všem, kteří věnují svůj volný čas a energii druhým, je připraven koncert nejen pro dobrovolníky v podání Big band ZUŠ Liberec.

Přijďte se přesvědčit, že Liberecký kraj má silný a kvalitní neziskový sektor, jehož nedílnou součástí je dobrovolnictví.

 

 

Pošlete to dál: