Události

Pozvánka na Společenský večer “Pomáhat je radost”

Přátelé, kolegové z neziskových organizací, milí dobrovolníci 🫶,

srdečně Vás zveme na náš druhý Společenský večer ” Pomáhat je radost” – v sobotu 9.12. v Centru Babylon. Tato akce je hlavně poděkováním za Vaši práci v roce 2023. Přijďte se s námi pobavit, zatančit si a užít si příjemný večer v adventní čase. Moc se na Vás těšíme 🫶

Takto uvedly pozvánku na 2. ročník Společenského večera “Pomáhat je radost” dvě organizátorky Lucka a Alena z organizací ANNOLK a Regionálního dobrovolnického centra. Tyto dvě dámy navázaly spolupráci už v minulém roce a po celou dobu se drží hesla: poznáváme se, spolupracujeme, síťujeme, pomáháme si.

Cílem akce je tedy hlavně poděkovat všem za spolupráci, pozdravit kolegy ze stejné branže, popovídat si, zatančit si a společně strávit hezký večer.

Celým večerem bude provázet moderátorka RTM+ Martina Škrabálková, k tanci i poslechu zahraje Bohemia Universal Band a účastníky čeká další zábavná čísla v podání souboru bicích nástrojů Aries,  vozíčkářů, kteří i v minulém roce předvedli klasické i latinskoamerické tance a sklidili obrovský úspěch, nebo cvičenek ze Sokola, které nám předvedou svou sestavu. Velkým překvapením bude show z IQlandia.  Zkrátka se máme na co těšit!

Dlouhé čekání na Společenský večer,  si můžete zkrátit připomenutím si prvního ročníku. Pusťte si reportáž od RTM+.

Rezervace vstupenek a další informace : alena.annolk@seznam.cz, nebo na tel. 737 233 889.

Pošlete to dál: