Aktuality

ADRA běh pro Adélku, aneb vyběhněte jaru vstříc a současně pomozte dobré věci

Dobrovolnické centrum ADRA České Budějovice pořádá ve dnech 9.-19. května 2021 ADRA běh pro Adélku. Běh na trase 5 km je vzhledem k nejisté situaci avizován jako virtuální, což znamená, že můžete běžet kdekoliv.

Sami si zvolíte svou trasu, svůj start i cíl a otestujete svou kondici. Nekoná žádný hromadný start ani organizavané shromaždiště.

Svou účastí pomůžete čtyřleté Adélce Křiváčkové, která se narodila s rozštěpem páteře. Trápí ji tak spoustu neduhů a časté hospitalizace v nemocnici.

 

Adélka je malý usměvavý anděl, ale také velká bojovnice – pravidelně cvičí a podstupuje neurorehabilitace a dělá velké pokroky. Rodiče doufají, že se jednou postaví na vlastní nohy.

 

Cílem akce je získat 90 000 Kč a pomoci Adélce a její rodině koupit odlehčený vozík na míru, aby byl pro Adélku pohyb snazší.

Jak běh funguje a jak se registrovat zjistíte snadno na webu adrarun.cz.

Trasu 5 km si můžete rozdělit na menší úseky, které uběhnete nebo ujdete v rámci výše zmíněných 10 dnů nebo si k uvedeným 5 km pro Adélku můžete přidat vašich dalších obvyklých 5, 10, 15, 20 km. Hlavní je ovšem užít si dobrý pocit z pohybu a z pomoci lidem, kteří to potřebují. Kromě dobrého skutku si můžete užít běh a dokonce vyhrát některou ze sponzorských cen.

 

 

 

 

Pošlete to dál: