Domovy důchodců prosí o pomoc – potřebují dobrovolníky!

Domovy důchodců v Rokytnici nad Jizerou a Jabloneckých Pasekách se potýkají s nákazou covid-19 jak u pacientů, tak u zaměstnanců. Přikládáme jejich prosby o pomoc:
 

 

Domov důchodců Rokytnice nad Jizerou:

Velmi prosíme každou dobrou duši, která má čas, sílu a odvahu býti nám dočasně nápomocna, aby se ozvala nejlépe na email: josef.novotny@ddrokytnice.cz Popište, prosím, jaké jsou vaše časové možnosti, a zanechte na sebe telefonický kontakt. My Vám následně zatelefonujeme a domluvíme se na podrobnostech. Je-li pro vás pohodlnější ozvat se telefonicky, volejte na tel. 776 549 751.

Pomoc bude třeba zejména v přímé péči o klienty. Každého budeme po vzájemné dohodě využívat dle jeho možností a schopností, zároveň každého dobrovolníka budeme k rozsahu a způsobu jeho pomoci srozumitelně instruovat. Prosím nebojte se, nepůjde o nic složitého. Samozřejmostí je, že každého vybavíme potřebnými ochrannými pomůckami. Pokud by měl zájem někdo z větší dojezdové vzdálenosti a chtěl by zde přespávat, je možné ubytovat se na naší ubytovně.

Situace je bohužel již kritická. Každému, kdo se rozhodne podat nám pomocnou ruku, již předem vřele děkujeme, budeme si jeho pomoci velice vážit. Děkujeme Tým pracovníků Domova důchodců Rokytnice nad Jizerou

 

Domov důchodců Jablonecké Paseky:

Vážení, vzhledem ke kritické situaci v Domově, žádáme o dobrovolnou pomoc v přímé péči. Nákaza covid-19 bohužel zasáhla již ve větší míře nejen naše klienty, ale i naše zaměstnance.

Obracejte se prosím přímo na pana ředitele Sembdnera: 773 768 680 a vedoucí přímé péče paní Stibůrkovou: 778 538 315. Děkujeme, že jste s námi! Vedení domova Jablonecké Paseky

 

Pošlete to dál: