Události

Pozvánka na školení koordinátorů dobrovolníků

Jak získat dobrovolníky? Jak o ně pečovat, aby pracovali dobře a s chutí? Jaké jsou zkušenosti ostatních organizací, které s dobrovolníky pracují? Čeho se vyvarovat? Do čeho se s nadšením pustit? Jaký je právní rámec dobrovolnictví? Jak to udělat, aby pro nás byla legislativa dobrým sluhou a ne špatným pánem? Jak nám mohou zákony a úřady pomoci? Jak dobrovolníky koordinovat, aby vše dobře běželo a nevyčerpalo nás to vnitřně?

Na tyto a další otázky Vám pomůže najít odpovědi Školení koordinátorů dobrovolníků, které se uskuteční 20. 5. 2021 a 10. 6. 2021 vždy od 9:00 do 17:00 v Centru Protěž (Palachova 504/7, Liberec 1; mapa). Jedná se o jedno školení, které trvá dva dny a bude doplněno e-learningovým blokem.

 

Cílem školení není prosedět celý den nad papíry, ale dozvědět se, co Vám může usnadnit práci, získat praktické pomůcky, setkat se s koordinátory dobrovolníků z dalších organizací a vyměnit si zkušenosti.

 

Velmi srdečně Vás zveme k účasti a doufáme, že setkání bude moci proběhnout prezenční formou.

Kompletní program ke stažení (PDF)

 

Pokud si přejete vědět více, nebo se chcete přihlásit, kontaktujte prosím Michala Čančíka.

Michal Čančík
Vedoucí projektu regionálního dobrovolnického centra v Liberci
Mobil: 604 663 799
E-mail: michal.cancik@adra.cz

(Na obrázku nahoře je Anna Klímová, koordinátorka dobrovolníků z Regionálního dobrovolnického centra Libereckého kraje, která pro Vás bude školení připravovat.)

 

 

 

Pošlete to dál: