Aktuality

Regionální dobrovolnické centrum představilo svou činnost zástupcům dobrovolnických organizací v kraji

Nové známosti, zkušenosti i možnosti spolupráce přinesl Den otevřených dveří Regionálního dobrovolnického centra Libereckého kraje, který se odehrál 15. září 2020 v kanceláři centra v ulici Železná.

Přišla jsem pro nový impuls, nové zkušenosti, nápady, jak dobrovolnictví dělají jinde

Akce se zúčastnili zástupci různých dobrovolnických organizací v Libereckém kraji, jako je například Člověk v tísni, nebo Dobrovolnické centrum krajské nemocnice Liberec Dobromysl. „Přišla jsem pro nový impuls, nové zkušenosti, nápady, jak dobrovolnictví dělají jinde,“ uvedla vedoucí marketingu Liberecké ZOO Marta Dostálová, která by ráda přispěla k rozvoji již zaběhlého dobrovolnictví v liberecké zoologické zahradě. Ocenila také mnohaleté zkušenosti s dobrovolnictvím Humanitární organizace ADRA, která nově vzniklé centrum provozuje.

Setkání se neslo v přátelském duchu, což si pochvaloval i vedoucí Regionálního dobrovolnického centra Michal Čančík. „Máme radost, že zástupci jednotlivých organizací reagují velmi kladně,“ uvedl. Další Den otevřených dveří plánuje Čančík uskutečnit už příští měsíc, 15. října.

A jak setkání zástupců na Dni otevřených dveří vypadalo? Podívejte se na reportáž, kterou o události natočila liberecká televize rtm plus.

 

 

Video ke stažení (71 MB)

 

Pošlete to dál: