Události

Lektoři z HESTIA poradí, jak začít s firemním dobrovolnictvím

Chtěli byste na svém pracovišti něco změnit k lepšímu? Hledáte vhodnou aktivitu pro firemní teambuilding? Nebo byste zkrátka rádi přispěli k tomu, aby bylo na světě zase o něco lépe? Centrum pro dobrovolnictví HESTIA nabízí nový workshop zaměřený na firemní dobrovolnický program, jehož cílem je pomoci firmám s přípravou, organizací, ale i propagací dobrovolnických aktivit.

Jednodenní workshop se odehraje 8. října v čase od 9 do 15:30 hodin v Praze.

Účastníci se dozví například jak nastavit firemní dobrovolnický program tak, aby co nejlépe odpovídal zaměření firmy a jejím zaměstnancům, naučí se základy designu, vytvoří si akční plán, podle kterého mohou následně při zavádění programu postupovat. Zároveň bude čas na sdílení zkušeností s dobrovolnickými programy jednotlivých účastníků. Cena workshopu je 4 600 korun bez DPH.

Lektorky Monika Kissová a Hana Vosmiková pomohou účastníkům vymyslet strategický, inovativní program, který bude mít požadovaný dopad na účastníky i jejich pracoviště, a to jak uvnitř firmy, tak pro občanskou společnost.

Akce je určená pro všechny, kteří mají zájem vytvořit ve své firmě nový dobrovolnický program, případně vylepšit ten stávající, ať už se jedná o manažery, marketéry a HR specialisty, ale i pro nadšence, kteří chtějí zavést dobrovolnický program na místo svého pracoviště nad rámec svých pracovních povinností.

Přihlášky mohou zájemci posílat na e-mail monika.kissova@hest.cz, nebo na telefonním čísle 778 535 756.

Pošlete to dál: