Pozvánka na konferenci Dobrovolnictví v době pandemie

Co si odnášíme z období koronavirové pandemie? Poučili jsme se? A jak připravit dobrovolníky na podobné situace v budoucnosti? Pokud vás tato témata zaujala a pár hodin ve vlaku či v autě pro vás není žádný problém, udělejte si výlet do Ostravy.

Regionální dobrovolnické centrum Moravskoslezského kraje zve na záříjovou konferenci Dobrovolnictví v době pandemie, která se odehraje ve středu 16. 9. 2020 v 10 hodin v zasedací místnosti krajského úřadu Moravskoslezského kraje č. C210. Součástí konference bude i beseda s místopředsedou vlády a ministrem vnitra Janem Hamáčkem a náměstkem hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil.

Jak vypadala organizace dobrovolníků v době pandemie v různých krajích České republiky? Kdo dobrovolníky koordinoval? Co se povedlo a z čeho jsme poučili? Konference představí pohled zástupců Ministerstva vnitra na problematiku dobrovolnictví. 

Vstup na akci je zdarma, počet míst je ale omezený.

Svou účast potvrďte do 31. 8. 2020 vyplněním formuláře na stránkách Regionálního dobrovolnického centra Moravskoslezského kraje, případně na email: lucie.krivankova@adra.cz, nebo telefonicky: 607 047 332.

Pošlete to dál: